ОФІЦІЙНО ПРЕДСТАВИЛИ НОВОГО ДИРЕКТОРА ВЕСЕЛІВСЬКОЇ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКОЇ СПОРТИВНОЇ ШКОЛИ

Дата: 04.02.2022 15:47

Фото без опису04 лютого офіційно представили новопризначеного директора комунального закладу позашкільної  освіти «Дитячо-юнацька спортивна школа» Веселівської селищної ради. Колективу закладу його представили селищний голова Петро Кіяшко, секретар ради Раїса Стогній та начальник відділу освіти, молоді та спорту Оксана Дундук. Селищний голова та секретар ради виразили слова подяки  Козюрі Юрію, який пропрацював директором Веселівської Дитячо-юнацької спортивної школи понад десять років та нагородили його подякою селищної ради та грамотою відділу освіти, молоді та спорту.

Директором призначено Максима Кашлакова, вихованця Веселівської дитячо-юнацької спортивної школи, майстра спорту України з вільної боротьби. Вітаючи нового керівника селищний голова зазначив: «На директора покладається велика роль – збереження структури позашкільного закладу, його вдосконалення та розвиток. Маю надію, що добрі спортивні традиції Веселівщини будуть тільки примножуватись». У свою чергу Максим Михайлович подякував керівництву громади за довіру та  представив  план розвитку закладу на майбутнє.

Вітаємо Кашлакова Максима з призначенням на посаду директора КЗПО «ДЮСШ» та бажаємо міцного здоров’я, терпіння та успіхів у роботі.