Виїзний прийом громадян в селі Новоолександрівка

Дата: 03.02.2022 16:36

Фото без описуСьогодні, 03.02.2022 р., відбувся виїзний прийом громадян в селі Новоолександрівка. Прийом проводив : заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів -  Куц Сергій. На зібранні були присутні:  директор КП «Іріда» - Грибко Анатолій, староста села  - Федосенко  Ольга, начальник відділу ЖКГ – Білокопитов Юрій, депутати селищної ради – Лисоконь Юрій, Лапицький Станіслав та мешканці села.

Враховуючи численні звернення громадян до старости села Федосенко Ольги, було проведено зустріч з мешканцями села Новоолександрівка з актуальних питань благоустрою села, а саме: підняття тарифів на водопостачання та вивезення твердих побутових відходів, освітлення вулиці Степова, ремонт водопроводу по вулиці Б.Хмельницького.

В ході зустрічі,  всі питання було обговорено і  надано відповіді  та роз’яснення.

Всі питання поставлені на контроль.

Начальник загального відділу                                  Ірина ЧОРНА