Дата: 21.01.2022 09:28

Фото без опису22 січня наша країна відзначає величне національне свято - День Соборності України.

Це свято символізує єдність та неподільність нашої держави.

З нагоди цієї дати працівники Веселівської селищної  бібліотеки підготували  заходи для своїх читачів.

Книжкова виставка «Соборна і вічно жива Україна» познайомить читачів з літературою,  яка висвітлює тернистий шлях України до соборності,

Книжкова інсталяція «Одна єдина Соборна Україна»  містить книги, що свідчать про історичні події нашої держави від 1917 року і до сьогодення.

Інсталяція має вигляд замкнутого кола, в яке об’єднались книги, що розповідають нам про історичне минуле України.

Символічним елементом возз’єднання в інсталяції стали долоньки жовто-блакитного кольору, що нібито прагнуть взятися за руки всьому українському народу.