Фахівцями із соціальної роботи відділення соціальної роботи КУ «Центр соціальних послуг» постійно проводиться профілактична та інформаційно-роз’яснювальна робота з метою забезпечення прав та свобод дітей із сімей, що опинилися у складних життєвих обс

Дата: 17.01.2022 16:41

З метою недопущення переохолодження та забезпечення безпечних та комфортних умов проживання для дітей, протягом 2-ох тижнів було здійснено відвідування родин, які отримують соціальні послуги за договором у КУ «Центр соціальних послуг» Веселівської селищної ради та надано інформаційні буклети з даної теми. Батькам було роз’яснено їхні обов’язки з виховання дітей та попереджено про відповідальність у разі їх невиконання.

Якщо Ви або Ваші знайомі потрапили у складні життєві обставини та не в змозі їх подолати, звертайтеся за адресою: смт. Веселе, вул. Центральна, 162 або за телефоном: (06136)2-11-54.