Зимові канікули в бібліотеці – це класно

Дата: 17.01.2022 14:40

Фото без описуЗакінчились зимові канікули. Протягом них юні читачі мали змогу активно і змістовно відпочити в Веселівській селищній бібліотеці для дітей.

Різні за формою та змістом заходи організували та провели бібліотекарі для своїх користувачів.

Цікавою для дітей була новорічна відео мандрівка «Новий рік  мандрує світом», під час якої всі ознайомилися зі звичаями зустрічі Нового року в різних країнах.

З великим задоволенням діти прийняли участь у майстер – класі із виготовлення тигреня - символу 2022 року.

Протягом зимових канікул працював зимовий кінозал і дітлахи мали змогу переглянути веселі мультфільми.

Пізнавальні та цікаві книжки представлені на книжковій виставці «Калейдоскоп зимових свят».

Веселі конкурси, розваги і призи – ось що чекало відвідувачів дитячої бібліотеки.

І хоча час канікул швидко минув, але наша бібліотека завжди радо чекає на своїх читачів.