Інклюзивне навчання у школі: крок за кроком до УСПІХУ

Дата: 17.01.2022 10:09

Фото без опису12.01.2021 . Зимовий засніжений ранок зібрав на онлайн-засідання тих, хто  найближче до незвичайних дітей у звичайній школі, асистентів учителів. Нас було 24.

Засідання відбулося у форматі відеоконференції ZOOM. З привітальним словом до присутніх звернулася методист відділу освіти, молоді та спорту Олена КАНДИБОЛОЦЬКА. Опісля всі сміливо, впевнено, розправивши крила, вирушили в мандри інклюзивного простору «З новими змінами в Новий рік. Виклики інклюзивної освіти». Обговорили про основні аспекти роботи вчителя та асистента вчителя в інклюзивному класі.  Ще раз довели, що школа – це простір життя дитини: тут вона не готується до життя, а повноцінно живе. Практичні психологи КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Веселівської селищної ради Наталія ПИЛИПЕНКО, Тетяна КАЛІНІЧЕНКО звернули увагу на нові вимоги до організації інклюзивного навчання з 01.01.2022 року. Робота в закладах кипить – тому не дивно, що в асистентів і тих, хто опікується інклюзивним навчанням, виникає безліч запитань. Пам’ятаймо: разом – ми сила. Ми вчимо інших і вчимося самі, ми виховуємо і самоудосконалюємось, і лише тоді наші знання, вміння і навички  будуть здобутком наших вихованців. Нехай 2022 рік буде насичений приємними подіями та емоціями. Завітає в кожну домівку і принесе найкраще: любов, радість, здоров’я та достаток.  Нехай рік почнеться з щастя та гарної казки.

Галина ФІЛЬ, заступник директора з виховної роботи

КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія»