Новітні технології, методики, стратегії НУШ, дистанційне навчання, широке застосування різноманітних гаджетів, інтернет та інші процеси сьогодення породжують нові виклики і в системі освіти.

Дата: 17.01.2022 10:04

Фото без описуТрадиційно, після Нового року, 12 січня пройшло «новорічне перезавантаження» вчителів початкових класів Веселівської селищної ради. Цього разу тема зустрічі: «Сучасний вчитель як провідник змін в контексті  Концепції Нової української школи».

Учителі поділилися знаннями, уміннями та навичками  в організації різних видів педагогічної діяльності,  ознайомилися з ключовими ролями та якостями сучасного вчителя, формами і методами супервізії.

Групова робота в сесійних залах програми Zoom, інтерактивна вікторина в сервісах Kahoot, Mentimetеr  - це перелік тих «родзинок», з якими педагоги працювали під час онлайн-засідання.

Отже, реалізація завдань Нової української школи  залежить саме від учителів, людей, на яких тримається реформа, бо як писав Магатма Ганді: «Якщо ти хочеш змін в майбутньому — стань цією зміною сьогодні».

Керівники методичних об’єднань початкових класів громади