Запорізька область, Мелітопольський район

Засідання методичного об’єднання вчителів історії та правознавства

Дата: 17.01.2022 10:01
Кількість переглядів: 492

Фото без опису12 січня 2022 року відбулось засідання методичного об’єднання вчителів історії та правознавства. Цього разу темою була: «Сучасний вчитель як провідник змін в контексті Концепції Нової української школи». На жаль, як і минулого року вона проходила у онлайн форматі через складну епідеміологічну ситуацію в регіоні. Проте це не відобразилось на настрої колег, які були надзвичайно активними та відкритими до співпраці та діалогу.

Розглядались питання, пов’язані з впровадженням НУШ в середню ланку освіти. Колеги ділились думками та досвідом від проходження відповідних курсів. Говорили про нові завдання та виклики, які стоять перед вчителем.

Одне з ключових питань для істориків – це питання інтеграції предметів «Історія» та «Громадянська освіта». Однак вчителі нашої громади погоджуються, що такий курс як «Громадянська освіта» доречний тільки для старшої ланки. І найоптимальнішим буде викладати обидва курси окремо.

У якості практичної роботи вчителі прийняли участь в онлайн вікторині на порталі Kahoot.it.