Дата: 14.01.2022 13:33

Фото без описуДо уваги суб’єктів звернення, які бажають подати документи на отримання адміністративної послуги:

З метою покращання обслуговування населення з 17.01.2022  року  можна записатись до черги на отримання адміністративної послуги по телефону - +380613621651 .

• Запис у черзі є індивідуальним та надає можливість отримання тільки певної послуги для однієї особи.

• Якщо Ви бажаєте отримати декілька послуг, необхідно оформити запис для кожної з них (включаючи отримання послуг для дітей)!

• Звертаємо увагу, що запис до  черги є індивідуальним, передача запису третім особам не допускається

Візьміть з собою паспорт, доручення (у разі представлення інтересів іншої особи) та необхідні документи для відповідної послуги ( у тому числі квитанцію про сплату адміністративного збору, якщо послуга платна).