БУДЬ ТОЛЕРАНТНИМ: ПОЧНИ З СЕБЕ

Дата: 16.11.2021 15:35

Фото без описуПеред великим розумом я схиляю голову. Перед великим серцем я стаю на коліна. Гете

«Взаємоповага, взаєморозуміння, злагода, терпимість, повага, любов, добро… Живи в мирі із собою та іншими!» – лунало  з уст гімназистів. Сьогодні свято… Свято ввічливості, доброти, поваги… Добро врятує СВІТ! У рамках відзначення Дня толерантності в КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія» було проведено ряд різноманітних заходів з метою формування у здобувачів освіти загальнолюдських, моральних цінностей, задля пропаганди принципів терпимості та розвитку толерантних настанов. У цей день у класах проведено години спілкування «Ми різні, але ми рівні», «Вчинок добрий – це справа моєї душі, моїх рук», «Врятує світ лиш доброта», «Добро врятує світ», «Толерантність: я і колектив», «Планета Толерантності»; бесіди: «Чи є в сучасному світі доброта?», «Як це бути толерантним?»; тренінг «Вчуся бути толерантним», хвилинка позитиву «Комплімент кожному»; вікторина «Чи толерантна ти людина»; перегляд відеороликів про добро та повагу. Лунали поетичні хвилинки. Гімназисти із захопленням створювали «Квітку Толерантності».

Проведені заходи дали можливість ще раз переконатися, що у світі діють закони добра, терпимості, чесності, щирості, співпереживання та любові, а толерантність врятує світ.

ГАРНОГО ВСІМ НАСТРОЮ, РАДІСНИХ ДНІВ, ДОБРИХ СТОСУНКІВ ТА ПОЗИТИВНИХ ЕМОЦІЙ.