Дата: 02.11.2021 09:49

Фото без описуОбґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

02 листопада 2021 Фото без опису

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 року № 710 “Про ефективне використання коштів” (у редакції постанови  Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 року № 1266) надається обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, його очікуваної вартості.

Інформація про закупівлю

1

Найменування замовника:

Веселівська селищна рада

2

Найменування предмету  закупівлі:

Електрична енергія  (Код ДК 021: 2015 - 09310000-5 Електрична енергія)

3

Очікувана вартість: 680000,00 грн з ПДВ

4

Вид закупівлі: Відкриті торги

5

Закупівля зареєстрована за ідентифікатором:

UA-2021-10-28-002154-b

6

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі: відповідно до положень пункту 11.4.6 глави 11.4 розділу ХІ Кодексу систем розподілу, затвердженого постановою НКРЕКП від 14.03.2018 № 310, параметри якості електричної енергії в точках приєднання споживачів у нормальних умовах експлуатації мають відповідати параметрам, визначеним у ДСТУ EN 50160:2014 «Характеристики напруги електропостачання в електричних мережах загального призначення». Для забезпечення безперервного надання послуг з постачання електричної енергії споживачу постачальник зобов’язується здійснювати своєчасну закупівлю електричної енергії в обсягах, що за належних умов забезпечать задоволення попиту на споживання електричної енергії споживачем. Постачальник електричної енергії зобов’язується якісно надавати послуги у відповідності до вимог постанови НКРЕКП від 12.06.2018 № 375 «Про затвердження Порядку забезпечення стандартів якості електропостачання та надання компенсацій споживачам за їх недотримання».

7

Обґрунтування  очікуваної вартості предмета закупівлі:

Орієнтовна вартість закупівлі визначається за результатами проведеного моніторингу цін та на підставі кошторисних призначень на відповідні цілі.