Міжнародний день боротьби із бідністю

Дата: 19.10.2021 14:42

Фото без опису17 жовтня світ відзначав Міжнародний день боротьби із бідністю.

Забезпечення права на захист від бідності також є одним із головних напрямів Європейської соціальної хартії (переглянутої), що ратифікована Верховною Радою України у 2006 році.

У міжнародній практиці бідність – це неможливість унаслідок нестачі коштів підтримувати спосіб життя, притаманний конкретному суспільству в конкретний період часу.

Міжнародний день боротьби за ліквідацію бідності, який був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН (резолюція № A/RES/47/196) у 1992 році.

У своїй резолюції Генеральна Асамблея ООН закликала всі держави пропагувати у цей день заходи з ліквідації злиднів та бідності.

Представляємо Вашій увазі звіт "Бідність та нерівні можливості дітей в Україні". Дослідження провели та підготували звіт фахівці Представництва   Дитячого Фонду ООН в Україні (ЮНІСЕФ) спільно з фахівцями Інституту демографії та соціальних досліджень.

Звіт доступний на сторінці сайту ЮНІСЕФ за посиланням: https://www.unicef.org/ukraine/child-poverty-and-disparities-ukraine

Відділ соціального захисту населення