Відео "Як захистиТИсь від домашнього насильства"

Дата: 29.09.2021 08:04

Фото без описуВже кілька років різні спільноти юристок/тів, правозахисників/ниць, представниць/ків різних професійних середовищ працюють над посиленням видимості проблеми домашнього насильства, покращення алгоритмів та захисту постраждалих.

У цьому відео Галина Федькович, адвокатка, головна юристка Центру "Жіночі Перспективи" та співзасновниця Асоціації жінок-юристок України "ЮрФем" розповідає про жінок, яким вдалось захиститись та захищати від домашнього насильства.

У серії відео під назвою "Як захистиТИсь від домашнього насильства" будемо говорити про те, що вдається і про тих постраждалих, які вже можуть почуватись у безпеці.

Ця серія відео виходить за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Дивитись відео ТУТ