Фестиваль національних культур " Віра. Надія. Любов".

Дата: 27.09.2021 13:44

Фото без опису26 вересня у м. Мелітополь пройшов фейєричний та дуже різноманітний молодіжний фестиваль національних культур " Віра.Надія.Любов".

Різноманіття національних меншин прикрасило своєю культурою та талантами парк відпочинку ім. Горького,серед яких мали змогу прийняти участь і колективи художньої самодіяльності селишного будинку культури і дозвілля Комунальної установи "Культурно- мистецький центр". Незабутні виступи продемонстрували гурт "Заграва"- керівник РОМАН ПЛЕТІНЬ;вокальний ансамбль "Парафраз" дитячої мистецької школи- керівник БЕЛЛА ПЛЕТІНЬ; сольно заспівала керівник вокальної студії НАТАЛІЯ БАРТКІВ та дует "Душа" керівник -ВАЛЕНТИНА ДЕМИДЕНКО. Усі отримали дипломи учасників та сувенірні подарунки.