Збережемо полезахисні лісові смуги.

Дата: 27.09.2021 10:53

Фото без описуШановні мешканці Веселівської громади. Полезахисні лісові смуги є надважливим елементом у формуванні стійких до несприятливих умов агроландшафтів. Основним завданням полезахисних лісових смуг є захист від ерозії ґрунтів у лісостеповій та степовій зонах України.

«Знищення або пошкодження полезахисних лісових смуг, захисних лісових насаджень вздовж берегів річок, каналів, навколо водних об’єктів, гідротехнічних споруд, на смугах відводу автомобільних доріг, залізниць та інших захисних лісових насаджень, тягне за собою накладення штрафу на громадян від 30 до 45 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від 60 до 90 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян» – ст. 65-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

З метою збереження полезахисних лісових смуг, закликаємо Вас активно протидіяти вищевказаним правопорушенням на території громади та інформувати  про факти знищення або пошкодження полезахисних лісових смуг Веселівську селищну раду Мелітопольського району Запорізької області за телефонами 09795168690676175224, 21178 та Веселівське відділення поліції в Запорізькій області  за телефоном 102.

Відділ ЖКГ та благоустрою Веселівської селищної ради