ЖИТЕЛІ ВЕСЕЛІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ДОЛУЧАЮТЬСЯ ДО БЮДЖЕТУ УЧАСТІ

Дата: 24.09.2021 13:18

23 вересня, в рамках проєкту "Голос громади в місцевому самоврядуванні" (програма DOBRE), у залі засідань Веселівської селищної ради, відбувся навчальний захід "Бюджет участі Веселівської громади".

Учасниками заходу були представники ініціативної молодіжної групи, громадських організацій, старости, мешканці громади, а також члени комісії з питань Бюджету участі, які здобували необхідні навички щодо підготовки, подачі та аналізу проєктних заявок в рамках запуску пілотного річного конкурсу громадських проектів у Веселівській громаді.

Захід відбувся за участю експерта програми DOBRE Володимира Купрія, керівника проєкту "Голос громади у місцевому самоврядуванні" Сергія Ткаченко, модераторки Ірини Ткаченко.

Експерт з громадського бюджету Сергій Омелічкін презентував етапи бюджету участі у Веселівській громаді, надав учасникам знання та практичні навички заповнення заявки на участь у конкурсі проєктів громадського бюджету, проаналізував типові помилки та ознайомив із успішними кейсами оформлення ідей на прикладі інших громад, ознайомив з механізмом розгляду проєктних пропозицій членів комісії з питань Бюджету участі задля ефективної взаємодії авторів та майбутніх виконавців проєктів громадського бюджету.

Період подачі громадських проектів триватиме до 30 вересня 2021 року.

ПОКИ ТИ ДУМАЄШ ІНШІ РЕАЛІЗУЮТЬ СВОЇ ІДЕЇ!

Захід відбувся в рамках проєкту "Голос громади у місцевому самоврядуванні", компоненту Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується