Білий голуб миру не забудь про Україну

Дата: 21.09.2021 14:24

Фото без описуМиру в Україні - бути! Миру хочуть добрі люди І дорослі, і малі Прагнуть миру на Землі!

Такими словами розпочався урок Миру в 4-А класі Веселівської ЗОШ №1, присвячений Міжнародному дню миру, який відзначають 21 вересня.

Учні уважно слухали розповідь працівника Веселівської селищної бібліотеки для дітей Нестеренко Н.В. про історію виникнення цього свята.

З великим задоволенням діти розмальовували голубочків, які символізують мир та любов. Потім усі дружно розмістили їх на дошці навколо картинки нашої планети, прикрашеної різнокольоровими квіточками.

Також діти проявили себе справжніми знавцями прислів’їв про мир та дружбу в грі «Закінчи речення».

Бібліотекар шкільної бібліотеки Бартків Г.П. ознайомила учнів з цікавими книгами відповідної тематики.

Свято ще раз нагадує нам, що всі повинні бути дружними, ввічливими, люб’язними  один до одного.

Заступник завідувача Веселівської селищної бібліотеки                                                                       по роботі з дітьми                                                                        Нестеренко Н.В.