ЗБИРАЄМО БЮДЖЕТНІ ПРОПОЗИЦІЇ НА 2022 РІК. ДОПОМОЖЕМО ВАМ ОЗНАЙОМИТИСЯ З МОЖЛИВОСТЯМИ БЮДЖЕТУ УЧАСТІ.

Дата: 21.09.2021 11:41

Фото без описуРозпочато процес формування проєкту бюджету Веселівської громади на 2022 рік.

Збираємо бюджетні пропозиції на 2021 рік від мешканців нашої громади.

До 15 жовтня 2021р. Ви можете подавати свої пропозиції:

1. Безпосередньо до відділу фінансів Веселівської селищної ради Веселівської селищної територіальної громади за адресою: 72202, Запорізька область, Мелітопольський район, смт Веселе, вул.Центральна, 136 (3 поверх).

2. На електронну пошту ТГ: vesele_rada@ukr.net

3. Запрошуємо вас долучитися до участі в робочих групах з формування проєкту бюджету на наступний рік. За інформацією про те, як долучитись до робочої групи, звертайтесь до старост, депутатів або безпосередньо у селищну раду.

Подати електронну пропозицію до бюджету громади на наступний рік можна тут: https://bit.ly/3nkgipD

Будьте активними!

Від вас залежить розвиток громади та покращення рівня надання послуг.

Із 6 вересня У Веселівській громаді запрацював Бюджет участі.

Продати проєкт можна до 30 вересня за посиланням: https://veselivska-gromada.pb.org.ua/?fbclid=IwAR3qfBxE7CJEFtSL2lLmwxkibqAiwlsVgNzgsy3B3sMvWIzD2SNmQgIhNmc

Скористайся можливостями Бюджету участі. Подай свій проєкт!

Інформаційна компанія із Бюджету Участі та збір бюджетних пропозицій у Веселівській громаді відбудеться:

- 22.09.2021 о 15:30 год. - у Центральній бібліотеці (адреса: смт Веселе, вул. Центральна, 140);

- 23.09.2021 о 17:15 год. - на території с. Новоолександрівка;

- 27.09.2021 о 17:15 год. - на території с. Широке.

Інформаційна компанія з Бюджету участі та підготовка такого важливого документу, як Бюджет громади на 2022 рік відбувається за підтримки експертів проєкту "DOBRE".