Безпека на дорозі: у Веселівському ОКЗЗСО І-ІІІ ст. №2 Веселівської селищної ради поліцейські нагадали школярам Правила дорожнього руху.

Дата: 20.09.2021 13:04

Фото без описуЗ 20 по 24 вересня проводиться  «Тиждень з основ безпеки життєдіяльності». В рамках даного заходу поліцейські провели профілактичні бесіди з «Безпеки дорожнього руху».

Юним учасникам дорожнього руху поліцейські нагадали, з якого віку і де і?м дозволено кататися на велосипедах, як треба поводитися під час переходу через дорогу та у салонах транспортних засобів і основні дорожні знаки.

Окремо обговорили використання флікерів – світловідбиваючих елементів на одязі, сумках чи рюкзаках у темну пору доби, які допомагають водіям ще здалеку побачити пішохода або велосипедиста в темряві, а відтак зменшують ризик дорожньо-транспортної пригоди.

Учні також тримали можливість ознаи?омитися з обладнанням автомобіля поліцеи?ських, які контролюють безпеку дорожнього руху.

Наприкінці зустрічі співробітники поліції закликали школярів бути завжди уважним на дорозі та суворо дотримуватись Правил дорожнього руху. Діти подякували за пізнавальну бесіду та пообіцяли  бути більш обачливими на дорозі.

Шкільна Єдина Республіка