Триває прийом документів для отримання дотації за бджолосім'ї

Дата: 20.09.2021 13:01

Фото без описуСтаном на 17.09.2021 фізичними особами, у кількості 23 осіб, подано до відділу агропромислового комплексу, екології та охорони навколишнього середовища виконавчого комітету Веселівської селищної ради пакет необхідних документів для отримання спеціальної бюджетної дотації за наявні бджолосім’ї.

Крім поданих документів, обов’язково проводиться обстеження наявності бджолосімей, а саме їх кількості, які перебувають на місці обстеження пасіки. Результати обстеження фіксується в Акті.

Обстеження проводиться за участю представника Веселівської селищної ради, представника Веселівської районної державної лікарні ветеринарної медицини та власника пасіки.

Нагадуємо, що документи для оформлення спеціальної бюджетної дотації за наявні бджолосім’ї подаються до 1 жовтня 2021 року, тобто останній день прийняття документів - 30 вересня 2021 року. Документи приймаються  за адресою: вул. Центральна, 136,  ІІ поверх, кабінет № 33.

Документи, подані після закінчення строку їх подання, не приймаються.

Євген ГРИБАЧОВ, начальник відділу агропромислового комплексу, екології та охорони навколишнього середовища виконавчого комітету Веселівської селищної ради