Запобігти. Врятувати. Допомогти.

Дата: 17.09.2021 15:07

Фото без описуЧерез недбале ставлення та необізнанність  людей   16 вересня 2021 року приблизно о 15:30 відбулося займання сухого бур’яну  та листя на приватних городах, які межують із територією школи. Це призвело до займання значної ділянки біля школи та швидкого поширення вогню. Директор школи АРТІМ Неля Миколаївна вчасно викликала пожежно-рятувальну бригаду працівників 13-го державного пожежно-рятувального посту ГУ ДСНС України в Запорізькій області. Завдяки точним та злагодженим діям бригади рятувальників вдалося зупинити поширення вогнища та уникнути надзвичайної ситуації.

За сумлінне виконання своїх службових обов’язків, висловлюємо подяку працівникам 13-го Державного пожежно-рятувального посту ГУ ДСНС України в Запорізькій області, а саме:

- тимчасово-виконуючий обов’язки   начальника 13 державного пожежно-рятувального посту  3-го державного пожежно-рятувального загону  ГУ ДСНС  України у Запорізькій області капітану служби цивільного захисту ТОЛСТІКОВУ Денису Сергійовичу;

- тимчасово-виконуючий обов’язки   командира відділення 13 державного пожежно-рятувального посту  3-го державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Запорізькій області прапорщику служби цивільного захисту ДЕМЧЕНКО Василю Володимировичу;

- пожежному рятувальнику 13 державного пожежно-рятувального посту  3-го державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС  України у Запорізькій області  рядовому служби цивільного захисту ГОЛОВЕНЬКО Юрію Миколайовичу.

- водію 13 державного пожежно-рятувального посту  3-го Державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС  України у Запорізькій області  рядовому служби цивільного захисту ЗАГРУДНОМУ Дмитру Миколайовичу.

Вітаємо Вас з Днем Рятувальника! Висловлюємо щиру вдячність за мужність і відвагу, за готовність завжди прийти людям на допомогу, та бажаємо міцного здоров'я,  безмежного щастя, сімейного добробуту, незламної сили волі та витримки. Нехай незгасаюча життєва енергія щодня надає вам сил для звершення благородних справ, а життєва дорога буде сповнена добром, людською шаною і повагою.

З повагою адміністрація КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1»