Запорізька область, Мелітопольський район

Прийміть учать у фестивалі

Дата: 17.09.2021 12:30
Кількість переглядів: 224

19 вересня 2021 року в м. Токмак  Пологівського району Запорізької області відбудеться «Фестиваль щасливих ягід – 2021».

Організаторами заходу є Токмацька міська рада, староста сіл Покровське, Садове, Червоногірка, Кутузівка, Заможне, Шевченкове виконавчого комітету Токмацької міської ради та ГО Рада жінок-фермерів в Запорізькій області, яка працює в рамках Українського проєкту бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP), що фінансується Міністерством міжнародних справ Канади, співфінансується та реалізується Менонітською Асоціацією Економічного розвитку (МЕDA), Ізраїльським агентством міжнародного співробітництва (MASHAV) та міжнародними сервісними компаніями з метою надання технічної підтримки.

Під час заходу заплановано:

• навчальні тури на успішні ягідні господарства краю, які займаються вирощуванням кизилу, малини, ожини, порічки, суниці,  винограду та часнику;
  • інформаційна сесія з представниками та експертами ягідної галузі;
  • ярмарок крафтової продукції, дегустація.
Реєстрація для участі за посиланням: https://events.uhbdp.org/berry_festival_2021.