Виховна година на тему: «Профілактика правопорушень серед підлітків»

Дата: 17.09.2021 12:26

Фото без опису17 вересня завідуючий відділення соціальної роботи КУ «Центр соціальних послуг» Веселівської селищної ради Юлія Нудьга спільно з поліцейським офіцером громади Олександром Лубяним відвідали Веселівський ОКЗ загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 2 та провели виховну бесіду з підлітками групи ризику на тему: «Не переступи межу. Адміністративна та кримінальна відповідальність неповнолітніх».

Метою заходу стала профілактика злочинів та правопорушень серед неповнолітніх та виховання правової свідомості учнів. Важливим було на прикладах з життя ознайомити учнів з кримінальною відповідальністю;  показати, які наслідки можуть мати звичайні пустощі; пояснити учням особливості кримінальної відповідальності неповнолітніх.

Нудьга Юлія актуалізувала знання учнів з питань відповідальності та її видів; провела обговорення ситуацій з визначенням міри покарання для кожної з них.

Олександр Лубяний пояснив різницю між адміністративною та кримінальною відповідальністю та узагальнив знання учнів з видів покарань різного виду.

Якщо Ви або Ваші знайомі потрапили у складні життєві обставини та не в змозі їх подолати, звертайтеся за адресою: смт. Веселе, вул. Центральна, 162.