Завершено обговорення проєкту Стратегії розвитку громади

Дата: 17.09.2021 12:19

Фото без описуЗавершено етап обговорення Стратегії розвитку Веселівської селищної територіальної громади на 2021-2027 роки, розробленої в рамках Програми USAID/DOBRE#, до якого долучилися мешканці громади старшого віку. Громадські консультації відбулися 16.09.2021 в приміщенні комунальної установи «Центр соціальних послуг» Веселівської селищної ради за участі 22 осіб.

Важливішими проблемами даної категорії людей є питання щодо зони  комфортного відпочинку мешканців громади, система громадського харчування,  якість питної води, водовідведення, освітлення вулиць,  якісний ремонт доріг, покоси бур’янів, облаштування кладовищ та ін.

Отримані пропозиції будуть розглянуті на засіданні робочої групи з розробки Стратегічного плану  розвитку громади, яке відбудеться 20 вересня 2021 року о 10-00 в малому залі Веселівської селищної ради. Запрошуємо всіх бажаючих прийняти участь у даному засіданні.

Відділ проєктного менеджменту,

інвестицій та економічного розвитку