Сьогодні у Веселівській громаді «Свято меду»

Дата: 11.09.2021 14:22
Кількість переглядів: 2058

Фото без описуГучно і весело святкуємо День громади. Сьогодні у Веселівській громаді відбувається "Свято меду".

Багато бджолярів та гостей, які завітали на свято беруть участь у великому ярмарку продукції бджільництва, дегустації меду та продуктів бджільництва, а також конкурсах, розвагах для дітей та дорослих.
Окрім продуктів бджільництва на святі можна придбати сувеніри, вулики та все що необхідно для бджолярів. «Свято меду» вже стало для мешканців громади традиційним, воно зустрічає відвідувачів у Центральному парку смт Веселе біля будівлі музичної школи. І це місце обрано невипадково. Адже саме тут встановлено пам’ятник бджолі-трудівниці.

Сьогодні, представниками книги рекордів України, відбулася фіксація нового рекорду України, а саме: офіційне відкриття найбільшої у світі скульптури бджоли. Зафіксовано результати: довжина бджоли - 7,1 метри, висота - 2,0 метри, ширина - 3,2 метри.

ГОЛОВА Мелітопольсьої районної ради нагородив кращий музичний колектив "ВЕСЕЛЯНИ" ПОЧЕСНОЮ ГРАМОТОЮ! Грамоту вручено керівнику колективу, кращому саксофоністу Запорізької області Сергію Ярьоменку. ПОЧЕСНИМИ ГРАМОТАМИ Мелітопольської районної ради нагороджено приватного підприємця Федіра Цапа, керівника КДНЗ № 1 "Оленка" Людмилу Міщенко, лікаря-психіатора КП "Веселівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування ім. Олександра Миколайовича Колісника" Ірину Квятковську.

На святі присутні майстри пасічної справи не тільки нашої громади, а гості з інших міст та містечок Запорізької області. Виставку - ярмарок відвідали селищний голова Петро КІЯШКО, голова Мелітопольської районної ради Сергій ПРИЙМА, голова Мелітопольської районної державної адміністрації Ігрор СУДАКОВ. Вони  урочисто привітали всіх веселівців та гостей ярмарки із 6 -ю річницею створення Веселівської селищної територіальної громади, а також із встановленим рекордом України.

На СВЯТІ МЕДУ відзначено за сумлінну працю, високу професійну майстерність, вагомий особистий внесок у розвиток галузі бджільництва та з нагоди 6-ї річниці створення Веселівської селищної територіальної громади

Бандуру Валерія та Бандуру Олену,  Брегеду Сергія, Мартинюк Олександра

Шумака Анатолія, Сопіна Володимира, Шершеня Дмитра, Панкеєва Євгенія, Лебідь Ольгу.

Оголошено результати та нагороджено переможців конкурсу « Громада-наш дім» в номінаціях :

Номінація «Краща садиба» переможці:

• с.Менчикури садиба по вул. Першотравнева,6 - господар ДЗИНЕВСЬКИЙ Ігор Павлович,
  • с.Озерне   садиба по вул..Степова ,1 - господар ШКАЛАБЕРДА  Андрій Миколайович,
  • с.Мала Михайлівка садиба по вул.Зелена,52 - господар ВАСИЛІШИН Олег Володимирович,
  • с.Новоолександрівка  садиба по вул..Б.Хмельницького,26 - господар БАБИНСЬКИЙ Валерій Ярославович,
  • с.Широке садиба по вул.. Піонерська,15 - господар КІЛЬНИЦЬКА Світлана Прокопівна,
  • с.Піскошине садиба по вул..Центральна,38 - господар ТОКАР Ольга Михайлівна,

смт.ВЕСЕЛЕ:

• вул. Григорія Сковороди 12/1 - господар УХАНЬ Олег Володимирович,
  • вул.Миру, 82 - господар  МАЗЯР Анатолій Петрович,
  • вул.Центральна, 21- господар КАБАЧЕНКО Оксана Володимирівна,
  • вул.Хліборобна,57 - господар ОЛІЙНИК Людмила Миколаївна.

Номінація     « Кращий під'їзд в ОСББ» переможці:

І місце  - ОСББ Макаренко ,8 під'їзд №2 -  голова ОСББ ГРАБОВА Тетяна Ярославівна,

І місце  - ОСББ «Господар 20 під'їзд №1 голова ОСББ ВОРОБЙОВА Ірина Львівна.

Номінація «КРАЩА ПРИЛЕГЛА ТЕРИТОРІЯ ОСББ»

І місце - ОСББ Б.Хмельницького 1,3,5

ТИМКІВ Лідія Володимирівна,

БАТУРА Євгенія Анатоліївна,

ЛІСОВА Галина Федорівна,

ІІ місце  - ОСББ ЛОТОС 57 - голова ОСББ ФОМЕНКО Юрій Олександрович,

ІІ місце - ОСББ ГОСПОДАР 20 - голова ОСББ ВОРОБЙОВА Ірина Львівна.

Номінація «КРАЩА ОРГАНІЗАЦІЯ»:

І місце - ДНЗ «Веселівський професійний аграрний ліцей» директор АРТЕМ Денис Станіславович,

ІІ місце  - КЗ « Веселівська районна різнопрофільна гімназія» КРИВКО Ігор Олексійович

Вітаємо переможців та пишаємось нашими гарними домогосподарствами та ОСББ.

На святі хороший настрій усім охочим дарують найкращі колективи Веселівської громади. Всіх відвідувачів щедро пригощають і дають спробувати не лише мед, а й медовуху та питний мед. А ще можна скуштувати смачний куліш, неймовірну юшку, неповторну шурпу, попкорн, солодку вату та багато всього цікавого та смачного. Кожен може обирати собі розвагу за вподобаням: взяти участь у конкурсах чи скуштувати смаколики, придбати мед та подивитися концерт, поділитися досвідом в справі бджолярства або отримати поради від колег.

Свято триває! Приходьте, не баріться! У нас весело та смачно! Свято триватиме до вечора і завершиться масовим гулянням та святковим феєрверком.