Проведено засідання робочої групи з вдосконалення послуги

Дата: 09.09.2021 09:45

Фото без описуУ рамках реалізації компоненту програми DOBRE по покращенню громадських послуг 08.09.2021 відбулося засідання робочої групи по розробці Плану з вдосконалення послуги «Утримання, ремонт, обслуговування доріг та тротуарів» на території Веселівської селищної територіальної громади. У заході взяли участь експерти USAID/DOBRE#: Анна Загорулько, Максим Бурдавіцин та Олександр Муратов.

На даному засіданні обговорено План з вдосконалення послуги та визначено основний пріоритетний проєкт компоненту SDIP (удосконалення послуг). Програмна спеціалістка Програми DOBRE Анна Загорулько нагадала робочій групі про розроблені стратегічні цілі на попередньому засіданні та запропонувала відповідно до стратегічних цілей сформулювати та згрупувати операційні цілі. Було зауважено, що до 30 вересня 2021 року необхідно завершити підготовку Плану з вдосконалення послуги та подати її на затвердження.

Робочою групою вирішено що для забезпечення якісного ремонту доріг є необхідність придбання спеціалізованої техніки, яка дасть можливість покращити якість та швидкість ремонтів доріг населених пунктів Веселівської громади.

Головним завданням робочої групи є завершення підготовки Плану та забезпечення подання заявки пріоритетного проєкту компоненту SDIP (удосконалення послуг) до 30 вересня 2021 року.

Відділ проектного менеджменту,

інвестицій та економічного розвитку