Питання щодо організованого забезпечення харчуванням дітей гімназії вирішено.

Дата: 08.09.2021 14:03

Фото без описуШановні батьки! Вам було направлено на сторінки Viber інформацію щодо організації харчування дітей в гімназії.

Селищний голова Петро Кіяшко оперативно відреагував на звернення батьків.

08.09.2021 року о 8.30 год. проведено оперативну нараду за участю відділу бухгалтерського обліку та звітності, відділу освіти, молоді та спорту та керівництва гімназії. Під час якої розглянуто питання щодо організованого забезпечення харчуванням учнів 1-х – 4-х класів гімназії відповідно до норм харчування, затверджених Санітарним регламентом.

Працівниками відділу освіти, молоді та спорту селищної ради неодноразово надавались консультації, роз’яснення керівництву гімназії   щодо здійснення необхідного фінансування продуктів харчування для їх організації.

За результатами оперативної наради вирішено. Харчування в гімназії буде організовано відповідно до двотижневого меню, затвердженого територіальним управлінням Держпродспоживслужби.

Бездієвість бухгалтера та недостатній контроль директора гімназії Кривка І.О., призвели до ситуації, яка склалась в закладі та викликала справедливе обурення в батьків гімназії та громадськості.

За грубі порушення в організації харчування в районній різнопрофільній гімназії будуть вжиті відповідні управлінські рішення.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту

виконавчого комітету селищної ради                                  О. Дундук