Сьогодні, 08.09.2021р., відбувся виїзний прийом громадян в селі Широке

Дата: 08.09.2021 13:52

Фото без описуСьогодні, 08.09.2021р., відбувся виїзний прийом громадян в селі Широке. Прийом проводили: селищний голова  Петро Кіяшко, керуючий справами виконкому ради  Валентина Грибко, староста села Лариса Єрещенко та старший інспектор відділу ЦНАП – Тетяна Шехурдіна.

Всього на прийомі побувало 19 чоловік. Більшість питань вирішено на місці. 15 громадян внесли зміни до паспортів, а саме -змінили стару назву вулиць на нову. Також підіймались питання: проїзду великовантажних автомобілів по відремонтованому дорожньому полотну, завершення будівництва стадіону, функціонуванню загальноосвітньої школи, прокладання оптоволоконного кабелю для  швидкісного інтернету «Укртелеком» тощо. На всі питання було надано відповіді  та роз’яснення. Питання, які потребують додаткового вивчення  - поставлені на контроль.

Начальник загального відділу                     І.ЧОРНА