Працює комісія з питань захисту прав дітей Веселівської селищної ради.

Дата: 31.08.2021 08:48

Фото без описуРішенням виконавчого комітету Веселівської селищної ради  від 16.04.2021 № 44 створено комісію з питань захисту прав дитини.

Дана комісія працює для результативного вирішення проблем виховання, всебічного розвитку та забезпечення найкращих інтересів кожної дитини, реалізації її права на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист, а також – зростати та виховуватися в благополучній сімейній атмосфері.

Службою у справах дітей Веселівської селищної ради 27.08.2021  організовано та  проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини під головуванням заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Л.КОСТЮК.

Під час засідання комісії були розглянуті наступні питання:

• доцільність позбавлення батьківських прав батька;
  • стан виконання батьківських обов’язків;
  • злісне невиконання батьківських обов’язків матері по відношенню до малолітньої дитини;
  • проблемні питання виховання неповнолітньої дитини в опікунській родині.

Приймаючи рішення з кожного питання, члени комісії керувалися законодавчими актами у сфері охорони дитинства, брався до уваги вік дітей. За результатами розгляду питань порядку денного прийняті виважені  рішення, які відповідають інтересам кожної дитини та базуються на принципі першочергової турботи про дітей.

З моменту створення комісії проведено 6 засідань на якому розглянуто 22 питання в інтересах дітей, за результатами підготовлено 20 проектів рішень виконавчого комітету.

Комісія з питань захисту прав дитини продовжує активно працювати  для результативного вирішення проблемних питань, що стосуються дітей.

Начальник ССД

С. ЛЮТА