Профілактичний рейд «Діти вулиці» Служби у справах дітей Веселівської селищної ради

Дата: 30.08.2021 15:44

Фото без описуСлужбою у справах дітей Веселівської селищної ради спільно з  поліцейським офіцером громади було проведено профілактичний рейд «Діти вулиці» в с.Широке.

Метою заходу було попередження проблем дитячої безпритульності та бездоглядності, недопущення вчинення дітьми правопорушень, виявлення на ранній стадії сімей, які не спроможні або не бажають виконувати батьківські обов’язки щодо належного утримання та виховання дітей, надання соціальних послуг сім’ям.

В ході здійснення вищевказаного заходу, з батьками дітей проведено роз’яснювальні бесіди на предмет дотримання законодавства щодо належного утримання та виховання дітей, а також попереджені про передбачену адміністративну та кримінальну відповідальність за порушення прав дітей.

Відзначимо, що служба у справах дітей продовжує здійснювати заходи, спрямовані на реалізацію державної політики у сфері захисту прав та інтересів дітей різних категорій, підтримки сімей, надання соціальних послуг, спрямованих на належне утримання та виховання дітей.