Дата: 17.08.2021 15:30

Фото без опису16 серпня в місті Маріуполь розпочався триденний тренінг в рамках проєкту «Формування кращих практик розвитку індустріальних парків та промислової нерухомості на сході України». Даний захід організовано GОLOCAL за фінансової підтримки проекту USAID «Економічна підтримка Східної України». Основні питання які розглядаються на тренінгу: Індустріальні парки як інструмент розвитку країни. Деволопмент промислової нерухомості. Розвиток індустріальних проектів регіону. Від Веселівської громади в тренінгу приймає участь заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Сергій Куц.

Завдяки тренінгу ми отримаємо розуміння потреб виробників для визначення промислової спеціалізації регіону та приклади кейсів формування створення інвестиційних пропозицій.