НА ВАНТОВОМУ МОСТУ ЧЕРЕЗ ДНІПРО ПРИСТУПИЛИ ДО БЕТОНУВАННЯ ПІЛОНІВ

Дата: 16.08.2021 14:58

Фото без описуУ Запоріжжі мостобудівники поновили бетонування на найвищій точці “Великого будівництва” – пілонах вантового моста. Про це повідомила Служба автомобільних доріг у Запорізькій області.

10 серпня будівельники забетонували першу з чотирьох останніх захваток висотою 3,3 метри, для чого витратили 16 куб.м бетону. Цьому передував монтаж нової опалубки. Всього ж треба буде наростити пілони на 10,2 метри, після чого цей об’єкт стане найвищою відміткою будівництва в усій Україні. Проектна відмітка пілонів вантового мосту в Запоріжжі складе 166 метрів.