Святковий концерт присвячений ювілейному Дню народження почесного громадянина смт Веселе Христича Костянтина Олександровича

Дата: 10.08.2021 16:49

Фото без опису9 серпня відзначив 75 річницю від Дня народження почесний громадянин смт Веселе Христич Костянтин Олександрович!

На честь ювіляра 9 серпня о 16:00 в селищному будинку культури і дозвілля відбувся урочистий концерт.

У фойє для ювіляра влаштовано святкову фотозону.

Із вітальними словами до Костянтина Олександровича звернулися селищний голова Петро КІЯШКО, представники ГО "Рада ветеранів" і ГО "Ради старійшин", відзначили його працездатність, людяність, ініціативність та щиро привітали із ювілейним Днем народження, побажавши міцного здоров'я й життєвих сил, радісних подій.