УВАГА! Відключення водопостачання

Дата: 03.08.2021 10:04

Фото без опису3 серпня  2021 року, у зв'язку з ремонтними роботами, буде відключено водопостачання. Подача води буде відновлено  увечері, після закінчення ремонтних робіт.

Північна ВНС № 1, вулиці:

Чумацька – Дзержинського (від Чарівної до Пушкіна), Л.Українки – Роза Люксембург, Олімпійська, Південна – Кірова (від Першотравневої до Пушкіна), Чкалова (від Чарівної  до Пушкіна), Козацька - Калініна (від Пушкіна до Чарівної), Козацька – Калініна (від Першотравневої до Вишневой) Центральна  - Леніна  б. 187-189, Садова, Пушкіна (від Олімпійськой до вет. лікарні), Б.Хмельницького, Спортивна – Воровського, Чарівна – Чапаєва (від комбік. до Спортивної ), пр. Базарний, Пушкіна (від Чкалова до Садової).

Південна ВНС № 3 вулиці:

Меліораторів, Центральна  - Леніна (від  Продольной), Мисливська,  Б.Хмельницького, Центральна – Леніна (від Таврійськой),  Паркова – Ворошилова, пр. Базарний, Героїв Чорнобиля, Чарівна - Чапаєва (до Покровськой), Покровська – Радянська (до школи № 2), Продольна – Білорецька, 40 – років Перемоги, Таврійська – Щорса, Матросова, Горького (від Чарівної), Променева, Пірогова б. 57.

КП "Іріда"  просить мешканців зробити запас води і вибачити за тимчасові незручності .