Об’єднана першість Мелітопольського району

Дата: 29.07.2021 15:59

Фото без опису7 та 15 липня відбулися останні ігри першого кола  відкритої першості Асоціації футболу  м. Мелітополя та Мелітопольського району з футболу.

7 липня футболісти  команди «Руслан» приймали вдома молоду перспективну команду «MEL-BURG» з м.Мелітополь. Результат матчу 3:1 на користь наших футболістів.

На завершення першого кола чемпіонату  команда «Руслан»  порадувала своїх вболівальників ще однією впевненою перемогою на центральному стадіоні селища над футболістами  «ТДАТУ» м. Мелітополь. Гра завершилася з рахунком 5:2.  Склад команди «Руслан»: Мірошник Руслан, Сафонов Микита, Плакса Вадим, Шнуровий Дмитро, Атаманчук Олександр, Баташов Микита, Беспалько Михайло, Стусь Віктор, Нестеров Євген, Толмачов Руслан, Овсянко Олег, Михальчук  Сергій, Трошкін Максим, Остроконь Кирило, Остроконь Микита, Тітаренко Микита, Куцело Данило, Потапенко Олексій, Толмачов Валентин, Луценко Микита, Сливець Артем, Куропятник Володимир, Галамай Роман, Мельничук Іван, Надрічний Максим.

Загалом у турнірі приймає участь 5 команд з м. Мелітополь та 5 з Мелітопольського району. Турнірне становище після першого кола наведене у таблиці.

М. Козюра