Обговорення земельної реформи

Дата: 28.07.2021 16:15

Фото без описуВ ході робочої зустрічі в місті Запоріжжя перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький та заступник голови Всеукраїнської асоціації громад з виконавчої роботи - виконавчий директор Іван Слободяник провели  нараду з головами районних державних адміністрацій, територіальних громад, керівників територіальних органів щодо земельної реформи та взаємодії.

Нарада проходила в режимі живого спілкування та online.

Петро КІШКО особисто прийняв участь, був запрошений як голова Веселівської селищної ради та голова Запорізького обласного відділення Всеукраїнської асоціації громад. Інші представники селищної ради залучилися в online режимі.

Тарас Висоцький у своїй доповіді зосередив увагу на тих законодавчих змінах, які дали новий поштовх земельній реформі, та на проблемах, які можуть виникнути на шляху їх реалізації.

Нарада була орієнтована на тематику живого спілкування, а саме вислухати проблемні питання та надання на них відповідей.

Головами громад піднімалися питання, які хвилюють по суті:

- самовільного зайняття земельних ділянок або нецільове використання – розорення пасовищ;

- щодо постійного користування землями фермерами;

- оформлення безхазяйних об’єктів торгівлі;

- щодо податкових зобов’язань;

- щодо розвитку сімейних фермерських господарств.

Відділ агропромислового комплексу, екології та охорони навколишнього середовища виконавчого комітету Веселівської селищної ради