За новими знаннями в «Університет третього віку»

Дата: 27.07.2021 15:35

Фото без описуКомп’ютер сьогодні - необхідна річ для повноцінного життя. Тому пенсіонери, які мають бажання освоїти комп’ютерну техніку, смартфони, подружитися з ними та перестати їх боятися, приходять на заняття факультету «Інформаційні технології» в «Університеті третього віку», який функціонує у відділенні денного перебування КУ «Центр соціальних послуг» Веселівської селищної ради. Після результативних, наглядних і доступних занять слухачі радіють своїм успіхам в пізнанні комп’ютерної грамотності. Комп’ютер стає помічником пенсіонера, допомагає отримати потрібну інформацію, підвищити самооцінку. А також, студенти, у яких немає комп’ютера, сучасного телефона, мають можливість сплатити за комунальні послуги через додаток Приват24, скориставшись комп’ютером, на якому навчаються.

Ми запрошуємо всіх літніх людей, бажаючих отримувати нові знання, розвивати інтелект, жити повноцінним життям крокуючи в ногу з часом, до нас в «Центр соціальних послуг». Зараз ми знаходимося   за адресою: смт Веселе, вул. Центральна, 162 в двоповерховій будівлі, в якій раніше знаходилась Веселівська  селищна рада.