Акція «Чисте довкілля»

Дата: 26.07.2021 13:05

Фото без опису23 липня за ініціативою молодіжної групи Веселівської громади у рамках програми DOBRE була організована та проведена акція «Чисте довкілля». Метою заходу стало привернення уваги громадськості до екологічних проблем, формування екологічної свідомості та культури у населення, залучення людей до активної роботи в даному напрямку.

До прибирання сміття на території зеленого насадження сосни на виїзді до м. Мелітополь долучилися 31 мешканець Веселівської ТГ. Активні та небайдужі веселівці збирали та сортували сміття, після чого його було вивезено на сміттєзвалище.

Після прибирання кожного чекав подаруночок від Агенції сталого розвитку «Хмарочос» у вигляді флікерів-брелоків, які відбивають світло у темряві. Завдяки такому пристосуванню, водії зможуть бачити пішоходів навіть уночі.

Молодіжна ініціативна група Веселівської громади висловлює вдячність всім, хто висловив бажання зробити наше селище трішки чистішим та доєдналися до прибирання. Також дякуємо селищному голові Петру Кіяшку, програмі DOBRE та Агенції сталого розвитку «Хмарочос» за підтримку наших ініціатив та супроводження під час організації заходу.

Памятаємо, що тільки спільними зусиллями ми зможемо досягти позитивних результатів і здоров’я наступних поколінь!