Фруктовий врожай

Дата: 26.07.2021 11:43

Фото без описуЦьогорічний врожай абрикосу значно відрізняється від минулого року, а саме зменшенням кількості плодів на дереві. Це спричинено погодними умовами.

«Біда полягає в тому, що різкі перепади температури та дощі в період цвітіння, створили небезпеку для квітучих плодових дерев, їх зав’язі. Отже, не отримуємо значну частину врожаю, на який можна було очікувати. Така ситуація постигла більшість сортів абрикосу, на деяких деревах зовсім відсутні плоди», - слова садоводів, які мають в своєму господарстві посаджені дерева абрикосу.

Також, проблеми спостерігали садоводів при збиранні врожаю  черешні: відсутність ринку збуту; мала цінова політика; гниття плодів, в наслідок дощів. Ці причини призвели до того, що значний врожай черешні так і залишився засихати/згнивати на дереві.

Відділ агропромислового комплексу, екології та охорони навколишнього середовища виконавчого комітету Веселівської селищної ради