“КУРГАН ЄДНОСТІ” ЗУСТРІНЕ ЗАПОРІЖЦІВ НА СВЯТА

Дата: 23.07.2021 14:38

Фото без описуНа острові Хортиця на території  «Кургану Єдності» проводиться реконструкція об’єкту, яка має бути завершена до святкування Дня державного прапору та 30-річчя Незалежності України.

З ходом проведення робіт ознайомився голова облдержадміністрації Олександр Старух.

Реконструкція передбачає благоустрій, створення оглядового майданчика, зручного підйому, зокрема, для осіб з особливими потребами, реконструкцію флагштоку з державним прапором.

На кургані наразі ведуться роботи з формування схилів та доріг, по яким будуть підійматися люди. Забетоновано оглядовий майданчик, розпочато бетонування підйомної дороги та підпорних стінок кургану.

Курган висотою 16 метрів – найвища точка на острові Хортиця. Курган стане своєрідним оглядовим майданчиком.

- Раніше тут був старий безформений пагорб, просто насип. Наразі створюється сучасний та облаштований Курган Єдності, який буде цікавим, та головне – безпечним для відвідувань. Такий Курган – це основна панорама нашого міста, - наголосив голова облдержадміністрації Олександр Старух.