Круглий стіл з молоддю у рамках #ПрограмиDOBRE

Дата: 22.07.2021 15:55

Фото без опису22 липня у рамках #ПрограмиDOBRE Запорізької області молодіжною ініціативною групою Веселівської громади був проведений круглий стіл з молодими мешканцями нашої громади.

Ключовим елементом обговорення стало питання «Чи потрібен нашій громаді молодіжний працівник?»

У зустрічі взяли участь 12 активних молодих громадян, кожен з яких висловив свою думку стосовно актуальності та необхідності молодіжної роботи в громаді. За результатами круглого столу було підведено підсумок та визначено, що наразі у Веселівській громаді молодь активізувалася та готова змінювати своє життя на краще. Тому введення посади молодіжного працівника буде гарним стимулом для розвитку молодіжного руху та функціонування майбутнього кіно-кафе (проєкт якого відправлений на розгляд Програми DOBRE).