Інформація про заробітну плату працівників Веселівської селищної ради

Дата: 22.07.2021 11:35

Фото без описуВідповідно до статті 1 Закону України «Про оплату праці» заробітна плата – це винагорода, обчислена, як правило, у грошовому виразі, яку за трудовим договором роботодавець виплачує працівникові за виконану ним роботу. Розмір заробітної плати залежить від складності та умов виконуваної роботи, професійно-кваліфікаційних якостей працівника, результатів його праці.

Заробітна плата працівників апарату Веселівської селищної ради оцінюється керівництвом на рівні не нижче ніж службовців в інших галузях країни. В цілому по області середня заробітна плата працівників по Веселівській селищній територіальній громаді не перевищує середні показники по іншим громадам.

За даними «Децентралізації» щодо аналізу окремих показників виконання місцевих бюджетів 48 територіальних громад Запорізької області за 2020 рік видатки на утримання апарату управління органів місцевого самоврядування на 1-го мешканця по територіальних громадах складає:

найбільший показник у Олександрівській ТГ – 3336,9 грн. або більше у 2,4 рази ніж середній по територіальних громадах;

найменший у Приморській ТГ – 537,9 грн. або менше у 2,5 рази ніж середній по об’єднаних територіальних громадах.

По Веселівській селищній територіальній громаді показник видатків на утримання апарату управління на 1-го мешканця складає 1289,9 грн. або на 5,6 % менше при середньому по області (1366,6 грн.).

Понад обсягу обов’язкових нарахувань гарантованих державою та відповідним чинним законодавством працівникам селищної ради нараховується премія щомісячно лише в розмірі 20%, з метою матеріального стимулювання високопродуктивної та ініціативної праці, підвищення її ефективності, якості, заінтересованості у досягненні її кінцевого результату та посилення персональної відповідальності працівників за доручену роботу або поставлені завдання.

Крім того, керівник громади бере участь у робочих відрядженнях по обміну досвідом та залученню інвестицій для розвитку громади за рахунок власних коштів та ініціатив.

Надаємо до відома обсяги нарахованої заробітної плати працівників Веселівської селищної ради за 6 місяців 2021 року.

Заступник селищного голови

з питань діяльності виконавчих органів

Веселівської селищної ради                                                    Лариса КОСТЮК