Презентація звіту з оцінки управління фінансами

Дата: 21.07.2021 09:49

Фото без опису20.07.2021 у малому залі Веселівської селищної територіальної громади проведено зустріч з презентації результатів дослідження та плану дії стосовно сфери управління фінансами, яку провели експерти програми Dobre Віктор Шулик та Ольга Шубіна.

Робота оцінювання проводилась шляхом співбесід із ключовими працівниками у селищній раді, вивчення документів, безпосередніх спостережень та застосування інших методик, доцільних для застосування під час виконання завдань. За результатами оцінювання управління фінансами визначено операції, процеси та практичні заходи, що потребують коригування та удосконалення.

У звіті були висвітлені, як сильні так і слабкі сторони управління фінансами в громаді, а також надано рекомендації щодо покращення управління фінансами. Представники громади отримали цінну інформацію та вектор розвитку, у якому має рухатися наша громада.

Експерти зазначили, що буде проведено ряд навчань упродовж року, щоб покращити та удосконалити роботу   нашої громади.

.

Відділ проектного менеджменту,