Вітаємо із перемогою ТУТУБАЛІНА Олексія, вихованця ПКЗ «БДЮТ» Веселівської селищної ради, (І МІСЦЕ) у Всеукраїнському конкурсі науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість — тобі, Україно!»!

Дата: 16.07.2021 15:21

Фото без описуУ червні місяці  Українським державним центром позашкільної освіти було  підведено підсумки  Всеукраїнсьої  виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість — тобі, Україно!» .

Конкурс проводився з метою популяризації    досягнень дитячих колективів з науково- технічної, пошуково-конструкторської, дослідницької діяльності, а також раціоналізації та  винахідництва.

В конкурсі  приймало  участь     411 учасників із 22 областей.

За підсумками виставки-конкурсу та на підставі рішення журі  ТУТУБАЛІНА  Олексія, вихованця  гуртка  «Авіамоделювання» ПКЗ  «БДЮТ»   ( керівник гуртка  ГАПОНОВ І.М.)    за роботу «Аеромобіль»  в номінації «Техніка майбутнього»    нагороджено  Дипломом  І ступеня Українського державного центру позашкільної освіти.

Вітаємо  ОЛЕКСІЯ   з перемогою,  дякуємо   за участь, а Ігорю Миколайовичу  за високий рівень підготовки учасника.

Успіхів вам,  натхнення,  творчості та нових перемог !

Директор  Л.Дубіна