Профілактичний рейд сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах

Дата: 02.07.2021 15:21

Фото без описуПротягом останніх 2-ох тижнів фахівцями відділення соціальної роботи КУ «Центр соціальних послуг» Веселівської селищної ради з дотриманням усіх карантинних вимог здійснено профілактичний рейд сімей, які знаходяться

у складних життєвих обставинах на території Веселівської ТГ. З метою недопущення виникнення пожеж на відкритих територіях, попередження травмування, навчання правилам безпеки життєдіяльності під час відпочинку на водних об’єктах було проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу серед дітей та підлітків щодо дотримання правил пожежної безпеки, безпеки на воді та при використанні газових приладів.

Також батькам було роз'яснено наслідки ухиляння від виконання батьківських обов'язків, надано рекомендації по забезпеченню фундаментальних потреб дітей, проведено профілактичну роботу щодо організації безпечного проведення дозвілля молоді.