Школа «СЖО»

Дата: 24.06.2021 13:14

Фото без описуВідділом соціальної роботи КУ «Центр соціальних послуг» Веселівської селищної ради започатковано курс виховних годин та лекцій, який отримав назву «Школа СЖО».

Метою даного виду діяльності є соціальна підтримка сім’ї, дітей та молоді, які перебувають в складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги.

24.06.2021 року відбувся перший захід у рамках програми на тему: «Гігієна та здоров'я», у якому взяли участь 19 дітей та батьків, які отримують соціальні послуги у відділенні соціальної роботи. Психолог Кутьєва Катерина наголосила на важливості дотримання санітарно-гігієнічних норм та хвороб, які можуть виникнути у разі недотримання особистої гігієни. Дітки переглянули мультфільм з даної теми та обговорили питання, які постали в ході заходу.

Найбільша радість дітей очікувала наприкінці виховної години у вигляді  солодкого столу та подарункового набору для особистої гігієни.

«Школа СЖО» буде проводитися 2 рази на місяць з різної тематики.

Якщо Ви або Ваші знайомі потрапили у складні життєві обставини та не в змозі їх подолати, звертайтеся за адресою: смт. Веселе, вул. Центральна, 162.