ЗВІТ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ОПИТУВАННЯ ЖИТЕЛІВ ВЕСЕЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ЩОДО ЯКОСТІ МУНІЦИПАЛЬНИХ ПОСЛУГ.

Дата: 11.06.2021 15:46

Фото без опису

У травні місяці 2021 року, в рамках «Дослідження громадської думки щодо оцінки індикаторів громад-учасниць програми DOBRE» проводилося опитування. Всього проведено понад 400 інтерв’ю з мешканцями нашої громади.

11 червня відбулося засідання Комітету з вибору пріоритетної послуги, що потребує покращення в рамках співпраці з програмою Агенства США з міжнародного розвитку ( USAID) "Децентралізація приносить кращі результати та ефективність" (DOBRE).

Члени Комітету ознайомилися із результатами опитування та визначили пріоритетною послугою - "Утримання, ремонт, обслуговування доріг та тротуарів", яка є найбільш важливою для всіх мешканців Веселівської громади.

Звіт про результати опитування жителів Веселівської селищної територіальної громади щодо визначення пріоритетних послуг ТУТ