Нагородження переможців Всеукраїнської акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти»

Дата: 02.06.2021 09:11

Фото без описуВ рамках Всеукраїнської акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти»  ГУ ДСНС України у Запорізькій області 01 червня 2021 року в приміщенні селищного будинку культури та дозвілля відбувся відкритий захід, приурочений нагородженню переможців Місячника безпеки життєдіяльності – вихованців освітніх закладів Веселівської селищної  територіальної громади.

Протягом  листопада-грудня 2020 року учні, вихованці нашої громади брали участь у обласному  етапі  Місячника, на якому  було представлено 36 робіт.     За результатами підсумків обласного журі представлені роботи відзначились високим рівнем майстерності, складністю, оригінальністю, виразністю форм. Простежувалась індивідуальність творчих прийомів, відповідність тематиці конкурсу, композиційна досконалість, призові місця яких отримали:

І місце - 11 робіт (КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія»-5, КЗ «Маломихайлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів –ДНЗ»-2, КЗ «Широківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів –ДНЗ»-4);

ІІ місце - 8 робіт (КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія»-3,  КЗ«Веселівська ЗОШ  І-ІІІ ступенів № 2»-2, КЗ «Широківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів –ДНЗ»-1, КЗ «Маломихайлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів –ДНЗ»-2);

ІІІ місце - 7 робіт (КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія»-1, КЗ«Веселівська ЗОШ  І-ІІІ ступенів № 1»-1, КЗ «Веселівська ЗОШ  І-ІІІ ступенів № 2»- 1, КЗ «Широківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів –ДНЗ»-1, КЗ«Маломихайлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів –ДНЗ»-3);

Диплом  на тему: «Фокс і Трот спішать на допомогу»  - КЗ «Веселівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1».

Церемонію нагородження переможців Місячника відкрили  Раїса СТОГНІЙ – секретар селищної ради та Юлія БАРИШЕВА – начальник відділу зв’язків із ЗМІ та роботи з громадськістю Головного Управління ДСНС України у Запорізькій області полковник служби цивільного захисту, яка вручила грамоту ГУ ДСНС України у Запорізькій області начальнику відділу освіти, молоді та спорту Веселівської селищної громади Оксані Дундук за значний особистий внесок у проведенні інформаційно-просвітницької роботи серед молодого покоління щодо  запобігання надзвичайним ситуаціям.

Цінними подарунками нагороджені у номінаціях:

«Поробки», «Навчальний макет», «Дидактична гра», «Мультимедійні посібники» та «Малюнки» -  Анастасія МАКСИМОВА, Віра КРУПИНСЬКА, Дмитро КОСТИРКО, Максим ФІЛЬ, Тетяна ЯРКОВА, Олексій ШОКОРОВ, Іллона ОАНЦА, Катерина КОВТУН, Олександр КІЯШКО, Артур ДУБИЧ, Анна та Єлизавета ДЯДЮШИНИ.

«Малюнки», «Літературні твори» та нагородження від Фокстрот – Ростислав  ВОРОНА, Кіра ГУТ, Марія ОБЛЕЩЕНКО, Аліна ДУХНІЧ, Яна ПЕТРЕНКО, Аліна КУБАТКІНА, Роман КУЗЬМЕНКО, Алла  МАРТОВИЦЬКА, Максим ПРОЦЕНКО, Валерія БІЛЕЙ, Діана ТІТОВА, Віталій  ТРОЦ, Поліна РОМАНЕНКО, Вікторія МАНІЦА, Софія ОСТОПАРЧЕНКО.

Бажаємо всім переможцям  -

успіху і  сподіваємося на нові перемоги!