27 травня в селищному будинку культури і дозвілля відбувся благодійний концерт ПКЗ «Веселівська дитяча мистецька школа» «МУЗИЧНА ПАЛІТРА»

Дата: 01.06.2021 11:51

Фото без описуТворчий звіт - це основна подія року для учнів і педагогів, шлях до якої лежить через велику працю та наполегливість.

Звітний концерт став справжнім феєрверком блискучих виступів. Концертна програма була насиченою та цікавою, звучали твори українських та зарубіжних композиторів народні та сучасні.

Сольні виступи, дуети, ансамблі чарували різнобарвністю музичної палітри. В концерті взяли участь: ансамбль скрипалів "Унісон" (керівник Глоба Лілія Анатоліївна), вокальний ансамбль "Настрій" (керівник Плетінь Белла Камоївна), хор молодших класів під керівництвом Авакян Аіди Литвинівни. Фортепіанні дуети Рябчич Софіїя та Кім Анна і Плетінь Владислав та Плетінь Ростислав (викладач Авакян Аідиа Литвинівна), Дует скрипалів Крюкова Вероніка та Яркова Тетяна (викладач Глоба Лілія Анатоліївна). А також солісти: Петренко Влада, Полегонько Надія (викладач Дегтярьова Олена Володимирівна), Пігузова Яна, Номеровченко Маргарита, Сокол Карина, Губенко Єсенія (викладач Плетінь Белла Камоївна), Крюкова Вероніка, Бабаніна Карина

(викладач Глоба Лілія Анатоліївна).

Порадували присутніх своїм виступом тріо гітаристів Карнаухова Віталіна, Кізілов Максим та їх викладач Ревтов Ігор Вячеславович. Вперше на звітному концерті мистецької школи звучали чарівні звуки саксофону у в конанні Довганіч Аврори та її педагога Ярьоменко Сергія Григоровича.

Також у фойє будинку культури працювала виставка робіт юних і талановитих художників Веселівської ДМШ (викладач Яковлєва Кристина Євгенівна). Картини були виконані у різних техніках та стилях. На виставці були представлені робот таких учнів: Піддубної Ксенії, Мартинюк Ольги, Неділько Катерини, Здор Софії, Кологойди Мирослави, Єрмоленко Анастасії, Ражева Дмитра, Залати Дмитра, Бєлікової Вікторії, Гречишкіної Вікторії, Глущенко Софії, Мендюк Олександри, Долгополової Єви, Яркової Тетяни, Матвєєвої Маргарити, Савченко Софії, Мащенко Олександри, Мурадової Мілани, Жилової Анни.

Глядачі отримали естетичну насолоду від прослуханих музичних творів а перегляду цікавих та неповторних робіт художників.

Творчий звіт вкотре продемонстрував, що мистецька школа була і залишається невичерпним джерелом натхнення і сміливих мистецьких проєктів!

Колектив ПКЗ "Веселівська дитяча мистецька школа"