Оберіть проект, який повинен бути реалізований у Веселівській громаді. Голосування триватиме до 13.00 год. 31.05.2021.

Дата: 26.05.2021 16:34

Фото без опису25 травня у Веселівській громаді молодіжні працівники презентували результати дослідження потреб молоді, та створили мапу молодіжної інфраструктури громади. Опитали молодь на предмет ідей щодо молодіжних проектів, серед яких буде обрана одна ідея, яку фінансово підтримає програма #ДОБРЕ.

На зустрічі презентували 10 проектів, які запропонувала молодь в онлайн та письмовому опитуванні, після чого було обрано три найкращі ідеї, з яких в 2021 році, вже за участі програми ДОБРЕ, можна реалізувати:

1. Анти-кафе

2. Кіно-кафе

3. Мульти спорт

Опитування здійснюється ініціативно Молодіжною групою молодіжних працівників Веселівської громади в рамках Програми «Молодіжний працівник в ТГ», яка впроваджується спільно з Програмою  «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Комьюнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Переходь за посиланням та голосуй: https://docs.google.com/forms/d/1ZqRFKnqsLryJOdXCJLFU6JbxVxVDrtTItEzr3eu8Zpw/viewform?edit_requested=true